O nas

Biuro Rachunkowe „Podatki i Rachunkowość Rusek Sp. z o.o.” istnieje na rynku od 1991 roku. Systematycznie powiększane grono stałych klientów i ich zadowolenie jest najlepszą wizytówką firmy i jej najbardziej skuteczną reklamą. Naszą misją jest przekraczanie standardowych granic usług świadczonych przez biura rachunkowe i zaoferowanie naszym klientom wyjątkowego wsparcia w biznesie.

Nasze doświadczenie przełożyło się w profesjonalizm w świadczeniu usług księgowych. Zgromadziliśmy zespół doświadczonych ekspertów – księgowych z certyfikatami Ministra Finansów, doradcę podatkowego, prawnika, biegłego rewidenta, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, którzy służą wsparciem nawet w najtrudniejszych sytuacjach a do swojej pracy podchodzą z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Naszą działalność opieramy na kadrze o najwyższych kwalifikacjach i szerokim doświadczeniu zawodowym zdobytym w trakcie wieloletniej pracy dla wielu wymagających klientów.

Wspieramy przedsiębiorców poprzez dostarczanie profesjonalnych i nowoczesnych usług. Prowadzimy księgowość tradycyjną, a także księgowość mobilną. Oferujemy kompleksową obsługę dużych i małych firm, spółek, organizacji pozarządowych a także stanowimy wsparcie dla nowych przedsiębiorców, oferując pełną pomoc przy założeniu działalności.

Świadczymy usługi dla przedsiębiorców nie tylko z województwa świętokrzyskiego, ale również z całego kraju.

Biuro rachunkowe Podatki i Rachunkowość Rusek Sp. z o.o. zaangażowało się w aktywne wsparcie kilku fundacji oraz inicjatyw społecznych. Liczymy, że nasza wiedza i fachowa pomoc będą cennym wsparciem dla rozwój tych jakże ważnych społecznie inicjatyw/przedsięwzięć. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie.

Wiesław Rusek

Doradca podatkowy nr 06829
Studia wyższe ukończył w 1981 roku. W latach 1987-1989 był pracownikiem Izby Skarbowej. W 1991 r. założył jedno z pierwszych biur rachunkowych w województwie świętokrzyskim, które posiada dwa oddziały we Włoszczowe i Kielcach. W 1996 roku ukończył Studia Podyplomowe w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalności Rachunkowość i Finanse.

W 1996 r. decyzją Ministra Finansów otrzymał świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, nr 1387/96. W 1998 roku decyzją Ministra Finansów został wpisany na listę doradców podatkowych, nr wpisu 06829.

Od 1998 roku do dzisiaj prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego świadcząca usługi w zakresie doradztwa podatkowego i gospodarczego dla osób prawnych i fizycznych. Zajmuje się bieżącym rozwiązywaniem problemów podatkowych, optymalizacją podatkową i audytem podatkowym. Przygotowuje optymalne i bezpieczne rozwiązania podatkowe przy zakładaniu i obsłudze podatkowej spółek kapitałowych, prowadząc w nich stały nadzór podatkowy.

Reprezentuje podatników przed organami podatkowymi i skarbowymi oraz sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych.

Jest współzałożycielem spółki Podatki i Rachunkowość Rusek Sp. z o.o. i od momentu jej powstania Prezesem Zarządu.

Członek Świętokrzyskiego Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Beskidzkiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych oraz Staropolskiej Izby Przemysłowo -Handlowej.

Justyna Żukowska

W 1996 r. ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Opolskim. Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Rachunkowości i Zarządzania Finansami Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Ekonomii, o specjalności Rachunkowość, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Wydział Ekonomiczny w Lublinie.

Od 1993 roku pracuje w biurze rachunkowym. Jest specjalistą w zakresie podatków i postępowań podatkowych. W Spółce kieruje Działem Audytu Podatkowego i Postępowań Podatkowych. Zajmuje się bezpośrednio opracowywaniem dla podatników strategii podatkowych, rozwiązywaniem problemów podatkowych oraz odpowiada za wdrażanie odpowiednich rozwiązań podatkowych.

W dniu 10 października 2006 roku decyzją Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej uzyskała Certyfikat Księgowy nr 15844/2006.

Od 2006 roku jest członkiem Zarządu Spółki a od 2009 roku Wiceprezesem Zarządu.

projekt i realizacja: www.amill.pl
© Copyright 2016 - 2023