Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakładaniu firmy. W przypadku podjęcia stałej współpracy z naszym Biurem pomagamy dopełnić wszelkich formalności związanych z rejestracją działalności oraz doradzamy przy wyborze formy opodatkowania nie pobierając dodatkowych opłat.

Rozpoczynasz działalność i potrzebujesz dofinansowania na start? A może chciałbyś efektywniej rozwinąć już istniejący biznes? Skorzystaj z naszej pomocy .Zajmujemy się sporządzaniem wniosków o pozyskanie bezzwrotnych środków z Urzędu Pracy.

Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo swojego opiekuna księgowo - podatkowego, wykwalifikowaną księgową. Teraz w jednym miejscu będzie prowadzona obsługa księgowa, kadrowa i wszelkie analizy do banków i GUS. Państwa opiekun jest do dyspozycji w każdej sprawie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy usługę prowadzenia księgowości w siedzibie klienta.

Niejednokrotnie zdarza się, że do prowadzenia konkretnej działalności przez naszych klientów nie są potrzebne biura jednak każda firma musi posiadać swój adres. Dzięki tej usłudze nie będą Państwo musieli ponosić zbędnych kosztów na wynajem drogich lokali. Wirtualne biuro to doskonała alternatywa rejestracji siedziby firmy w domu. Będziemy odbierać Twoją korespondencję i przekazywać ją pod wskazany przez Ciebie adres. To ogromne udogodnienie dla Twojej firmy. 

Nie ulega wątpliwości, że proces założenia czy likwidacji spółki jest skomplikowany i czasochłonny. Dzięki nam przejdą Państwo sprawnie i bezpiecznie przez całą procedurę. Nasz nadzór oraz doradztwo to nieocenione wsparcie dla przedsiębiorców- skorzystaj z pomocy profesjonalistów.